Jak skutecznie wyleczyć się z kaszlu?

Jestem po 3 antybiotykach. Unidox (10dni) Duomox (5dni) i Zinnat (5 dni) Nic nie pomogło. Od początku mam zrywający się kaszel, przez 1 tydzien wylatywała wydzielina, potem przestała. Kaszel cały czas bez zmian. 3 lekarz już mnie bada. To jest jakiś obłęd, gorączki nie było. Przez 2 dni raz miałem dreszcze i ból mięśni (uczucie jak przed grypą). Jestem bezradny. Stosowałem domowe sposoby, stosowałem leki. Pomocy...

W razie nagłych dolegliwości konieczne wezwanie pogotowia lub zgłoszenie się na oddział ratunkowy dużego szpitala - można pobrać krew na badania, wykonać dodatkowo nie tylko rtg ale nawet tomografię w razie konieczności. Do rozważenia też wizyta u Pulmonologa ale - w Poradni przy Klinice Pulmonologii we Wrocławiu lub w poradni przy specjalistycznym Oddziale pulmonologii.
Pozdrawiam