Pogłębiające dolegliwości pleców

od 8 lat mam poglebiajace sie dolegliwosci dotyczace plecow. jedni lekarze twierdza ze to od kregoslupa, mam 3 male wypukliny, nierownosci trzonow, zdechydratyzowany krazek.nierownosci trzonow, inni zas twierdza ze to miesci sie w normie i nie powinno praktycznie bolec. a ja od roku egzystuje tak ze albo jestem po postrzale albo okropny bol co kilka godzin kladzie mniee do lozka. boli albo kregoslup albo nogi albo kluje w brzucu. na zmiane lub wszystko na raz. Czesto boli glowa, zle sie czuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badanie ciężko jest coś więcej powiedzieć.