Czy moje dolegliwości mogą świadczyć o depresji?

Witam, od miesiaca chodze po lekarzach. Szukam przyczyn swoich dolegliwosci. Mam na rece ganlion. Zaczelo sie od tepych bolow brzucha i kregoslupa w odcinku ledzwiowym. Bol przypominal do zludzenia bole menstruacyjne. Wspomne, ze nie dostalam miesiaczki w wyznaczonym terminie. Ginekolog zlecil badania hormonow, wszystko w najlepszym porzadku. Jedyne co to mialam infekcje, dostalam macmirror. Mialam rowniez kolonoskopie, bo pojawil mi sie w kale sluz i od czasu do czasu krew. Mam zaparcia. W kolonoskopii wszystko ok. Zadnych zmian. Zapalenie pecherza wyleczone antybiotykiem. Nastepnie zaczely sie dzwine drgania w galkach ocznych, zaburzenia widzenia, zatykanie nosa i straszne zawroty glowy. Mam wstret do zapachow, jedzenia. Tk glowy nic nie wykazalo. Bylam u hematologa, ktory poza 1 wezlem chlonnym powiekszonym i pachwinowymi nie stwierdzil nieprawidlowosci. Morfologia jedynie leukocyty spadaja i podwyzsza sie poziom monocytow. Mam bol kregoslupa po prawej stronie, dusznosci, ciezko mi wysiedziec w pracy, aktualnie biore assertin i trittico na noc. Czy te wszystkie dolegliwosci moga swiadczyc o depresji? Czy raczej jest ich za duzo? Caly czas mysle, ze mam nowotwor. Czy jest to mozliwe?

Dzień Dobry Pani :)

Zaprezentowane przez Panią niepokojące Panią symptomy, wskazują na zaburzenia lękowo-nerwicowe.

Warto byłoby rozważyć podjęcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej
(równolegle z zaleconą farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarną formą terapii.

Z życzeniami dla Pani dobrostanu,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605