Pogorszenie ruchomości dłoni podczas chodzenia o kulach

Witam, Od ponad 2 tygodni chodzę o kulach. Zauważyłem, że moja koordynacja ruchowa w dłoniach strasznie się pogorszyła(najbardziej jest to widoczne przy poruszaniu kciukiem). Czy jest to normalne zachowanie i jeśli tak to co mogę zrobić żeby poprawić sytuacje. Dodam, że 2 dni zacząłem ściskać piłkę stresową i odczuwam minimalną poprawę tego stanu. p.s od tygodnia zacząłem nosić rękawiczki przy chodzeniu o kulach co też pomogło w dyskomforcie Pozdrawiam

Prawdopodobnie ucisk na nerw pośrodkowy na poziomie nadgarstka z powodu wyginania ręki przy opieraniu się na kuli