Pogorszenie się wzroku po urazie

Witam. Mam problem z prawym okiem. Dzisiaj rano niechcący wsadziłam sobie palec do prawego oka i od tego czasu pogorszył mi się nagle w tym oku wzrok.Widzę wszystko od tamtego momentu niewyraźnie. Nie wiem o co chodzi i co się dzieje, ale ten stan trzyma mi się już dobre 3-4h i nie wydaje mi się, żeby było lepiej. Czy mogłam sobie w ten sposób uszkodzić rogówkę? Przed dzisiejszym zdarzeniem, widziałam na to oko bardzo dobrze, a teraz stanowczo niewyraźnie..

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u okulisty, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.