Pogrubiałe ściany i wątroba u ujścia poszerzona
Mama ma pogrubiały woreczek od 10 lat tak jakby pół było martwego teraz dopiero odczuwa ból i przy tomografi wyszło że ma pogrubiałe ściany i wątroba u ujścia jest poszerzona a zawsze jak kontrolowała go z wątroba nic się nie działo. Dodam że nie ma kamienicy. Jakie badnie jeszcze zrobić by wykluczyć nowoteór

KOBIETA, 15 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - żadne badanie nie wykluczy w 100% nowotworu. W przypadku Pani mamy - wygląda na to, że mamy tutaj do czynienia z przewlekłym zapaleniem pęcherzyka. (średnia przeżycia przy nowotworach pęcherzyka to 6 miesiecy, sprawa jak Pani pisze ropzpoczęła sie 10 lat temu)
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski specjalista chirurgii gastroenterologicznej
Aby cokolwiek więcej powiedzieć powinienem mieć wszystkie ostatnie wyniki badań. KOntakt mailowy znajduje się na stronie: znanyLekarz.wp.pl