Pogrubienie ścian oskrzeli w wyniku RTG klatki piersiowej
RTG klatki piersiowej: Pogrubienie ścian oskrzeli dolnego bieguna wnęki co to oznacza i czy to coś poważnego ?

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, który odniesie wynik badania obrazowego do badania klinicznego.