Pojawiająca się wysypka u 25-latki

Witam, Od ok miesiąca mam problem z wysypką, która tak szybko jak sie pojawia zaraz znika. Na poczatku wystepowała tylko na dłoniach, uczucie jakby ukłucia, które nie powstrzymywało mnie od drapania, zostawał ślad jak po kontakcie z pokrzywą. Zdarzało sie to sporadycznie, 1-2 razy na dzien, ale nie codziennie. Pozniej doszly plecy- dokladnie łopatki( nie wiem czy ma jakies znczenie), a od ok tyg jest wszedzie, plecy, szyja, rece, nogi, posladki. Prosze o jakies rady, pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana wysypka to najpewniej pokrzywka. Sugeruję jednak konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wysypkę oraz wdroży dalsze postępowanie.