Pojawiające się na ręku rany u taty

Witam, tata wiek 64 lata od roku czasu ma na ręku pojawiające się rany które leczy już prawie rok czasu... zbieraja się płyny oraz swedzi go. Przyjmował już oxycort, i inne leki które bez nic nie pomagają. Dodam że choruje na cukrzycę, oraz jest po przebytym zwale.. badania ma robione na bieżąco.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.