Pojawianie się nowych ropni i zaczerwienienie w okolicy nacięcia

Dobry wieczór podam diagnozę periproktitischer abszess submucose perianalfistel problem jest taki że mam straszne bóle wczoraj byłem w szpitalu na nacieciu zrobiło mi się 2nowe ropnie małe okolice nacięcia jest zaczerwienienie pobrali wymaz i antybiotyki dostałem jutro mam być naczo prawdopodobnie będą nacisnąć tę same miejsce i czyścić dziękuję sebastian w

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzących. Wdrożone postępowanie ma na celu zmniejszenie występujących dolegliwości.