Pojawianie się wodnistych zmian na twarzy

witam,mam pewien problem od kilku dni na skorze mojej twarzy pojawiaja sie wodniste swedzace krostki ktore rano znikaja.zauwazyłm ze pojawiaja sie one wieczorem kiedy mam juz nakremowana twarz i leze w łozku,poczatkowo myslalam ze to uczulenie na roztocza ale codziennie wietrze posciel i zmieniam raz w tygodniu.dodam ze mam sucha i wrazliwa cere używam kremu dla niemowlat ziajka z pantenolem.zastanawiam sie co to moze byc i czy musze sie udac do dermatologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może krem powoduje taką reakcje. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.