Pojawienie się blizn na brzuchu u 18-latki

Witam. zauważyłam ,że na brzuchu pojawiło mi się kilka plamek , wyglądają jak blizny. Okrągłe( od pół roku je mam) brązowe , wielkości płytki paznokcia . Mam 18 lat. Proszę o pomoc.

Witam. Opisane zmiany skórne mogą mieć postać tzw. znamion barwnikowych powstających głównie w wyniku predyspozycji genetycznej. Konieczna jest bezpośrednia ocena dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl