Pęcherze na stopach u 20-latki

Witam, przychodzę z dość wstydliwym dla mnie problemem. Od dłuższego czasu na prawej stopie posiadam kurzajkę, z którą nie mogę się uporać jednak problem pojawia się na drugiej stopie. Kilka miesięcy temu zauważyłam pewne zmiany skórne pomiędzy dwoma pierwszymi palcami. Na boku drugiego palca występuje około 7 małych pęcherzy. Myślałam, że są to może zmiany kurzajkowe, jednak ich wygląd na to nie wskazuje i inaczej zachowuje się kurzajka po użyciu na nią Verrumalu, a inaczej wyżej opisane pęcherze. Proszę bardzo o pomoc, nie mam teraz możliwości wybrania się z tym do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. www.lenartowiczclinic.pl