Pojawienie się krostek w okolicach penisa

W okolicach penisa, przy włosach łonowych pojawiły mi się krostki/gudki zdjęcie - http://zapodaj.net/9217ca8a4efb6.jpg.html Na początku myślałem, że to podrażnienie po goleniu, ale utrzymują się od jakichs dwoch tygodni. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany jak najbardziej mogą być konsekwencją podrażnienia w wyniku golenia. Jeśli jednak nie ustępują proszę skonsultować się z lekarzem, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmiany oraz ew. wdroży właściwe leczenie.