Swędzenie okolic penisa, ud, pośladków

Witam mam pytanie co robic ? od tygodnia swiędzą mnie okolice penisa uda i pośladki a nawet brzuch gdy to drapie mam po tem mocne rozdrapania a na drugi dzien jeszcze bardziej swiędzi w tym samym miejscu ?????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany świąd może mieć wiele przyczyn, przy czym najbardziej prawdopodobne jest tło infekcyjne, alergiczne lub pasożytnicze. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmiany i wdroży właściwe leczenie.