Swędzenie skóry i rozlane zaczerwienienie

dzisiaj rano zaczelo sie swedzenie rak,potem brzucha - rozlane i zaczerwienione. Teraz swedzenie calej glowy, szczegolne okolica szyi i za uszami no i dolaczla sie stopa.Jedyna nowa potrawa byla kromka chleba razowego. Dodam ze w 2010 mialam raka piersi i przeszlam przez chemie i radiacje. Co to moze byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne lub alergiczne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe postępowanie.