Pojawienie się krwiaka po długim bieganiu

Witam, niedawno tzn. 4 dni temu biegałem (dłuższy dystans) i po biegu na dużym lewym palcu dokładniej nad miejscem gdzie zwykle tworzą się zgrubienia pojawił się krwiak 1x0,5cm i jest lekko wypukły. Z tego co widać jest cały pełny krwi i można go dotykać wciskać itd. a on "nie boli" i mam dwa pytania kiedy on zniknie i drugie czy mogę z nim biegać ?

Proszę maksymalnie spiłować paznokcie , żeby były krótkie i nie dochodziło do urazów nasilających krwiaki.
Dla poprawienia struktury i odżywienia paznokci proponuję picie Amocconu 1 saszetkę dziennie przez 2 miesiące.Odrost paznokci stóp trwa ok. roku.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska