Pojawienie się pęcherzyka a bóle jajnika

Uściślając,cylke mam35 dniowe USGpoCLO mialam w14 dniu sr.pech.19mm endo11mm bole w jajniku prawym.starania rozpoczelismy w 18 dniu cyklu jednak bole nie minely, w 21 zrobilam test owu. i kreska jedna byla słaba. po 3 dniach zrobilam znow test owu.i wyszly 2 intensywne kreski.ale ze sluzu raczej nie wynika abym wtedy miala dni plodne.bylo sucho.teraz w 26 dniu cyklu nadal mam bole jajnika i do tego bole w podbrzuszu.czy mogl pojawic sie 2 pecherzyk? Czy to oznaka czegos innego?np.torbieli po CLO

Pytanie jest mało zasadne, albowiem podaje Pani wielkość pęcherzyka i grubość endometrium, stąd należy założyć, że ktoś wykonywał u Pani ultrasonograficzną ocenę jajeczkowania. Najprościej byłoby ponownie zrobić usg i rozwiać wszelkie wątpliwości, niż kreować jakieś teoretyczne możliwości dalszego wzrastania, czy pękania pęcherzyka. Bez usg niewiele się Pani dowie o swojej sytuacji.