Pęcherzyk w jajniku a owulacja
Witam. W 25 dniu cyklu lekarz robiąc usg dopochwowe stwierdził pęcherzyk i kilka innych w jajniku. Czy w danym miesiącu nie było owulacji?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Taki obraz może oznaczać, iż nie doszło do owulacji. Nie można jednak jednoznacznie potwierdzić tej hipotezy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa.