Co może być przyczyną tego, że jeden pęcherzyk nie urósł, a drugi zniknął?
Witam!! W 12 dniu cyklu mój pęcherzyk wynosił w lewym jajniki 11 mm, prawym 14mm i ginekolog określił go jako dominujący. W 15 dniu cyklu na badaniu usg pęcherzyk prawy 14 mm cały czas widoczny, bez zmian wielości, natomiast ten który był w lewym znikł. Mam łykać inofolik, służy płodnego nie zauważyłam. Co może być przyczyną tego ze pęcherzyk nie urósł a drugi gdzieś zniknął?? Czy doszło do owulacje?Dziękuje za odpowiedz

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie opisu nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.