Co może być przyczyną tego, że jeden pęcherzyk nie urósł, a drugi zniknął?

Witam!! W 12 dniu cyklu mój pęcherzyk wynosił w lewym jajniki 11 mm, prawym 14mm i ginekolog określił go jako dominujący. W 15 dniu cyklu na badaniu usg pęcherzyk prawy 14 mm cały czas widoczny, bez zmian wielości, natomiast ten który był w lewym znikł. Mam łykać inofolik, służy płodnego nie zauważyłam. Co może być przyczyną tego ze pęcherzyk nie urósł a drugi gdzieś zniknął?? Czy doszło do owulacje?Dziękuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.