Szanse na pojawienie się pęcherzyka dominującego w cyklu

Witam serdecznie, zaraz po miesiączce zachorowałam. Miałam gorączkę, katar, kaszel i ból gardła. Jestem teraz w 15 dniu cyklu i chyba przesunęła mi się owulacja, bo nie ma jeszcze pęcherzyka dominującego na USG (a zawsze miałam owulację między 12 a 16 dniem cyklu). Mój poziom estradiolu to 90 pg/ml. Zazwyczaj w 4 dniu cyklu miałam między 30 a 50 pg/ml czyli estradiol rośnie. Pojawił się też śluz płodny. Czy jest jeszcze szansa, że pojawi się w tym cyklu pęcherzyk dominujący?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej jest szansa, że pęcherzyk się jeszcze pojawi. Opóźnienie owulacji może być wynikiem przebytej infekcji.