Szanse na pojawienie się pęcherzyka dominującego w cyklu
Witam serdecznie, zaraz po miesiączce zachorowałam. Miałam gorączkę, katar, kaszel i ból gardła. Jestem teraz w 15 dniu cyklu i chyba przesunęła mi się owulacja, bo nie ma jeszcze pęcherzyka dominującego na USG (a zawsze miałam owulację między 12 a 16 dniem cyklu). Mój poziom estradiolu to 90 pg/ml. Zazwyczaj w 4 dniu cyklu miałam między 30 a 50 pg/ml czyli estradiol rośnie. Pojawił się też śluz płodny. Czy jest jeszcze szansa, że pojawi się w tym cyklu pęcherzyk dominujący?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jak najbardziej jest szansa, że pęcherzyk się jeszcze pojawi. Opóźnienie owulacji może być wynikiem przebytej infekcji.