Czy to normalne, że jeden jajnik jest większy od drugiego?

Dzień dobry, Byłam na badaniach u ginekologa i wyszło, że mam ph pochwy 5, śluz żółto-zielony. Zostały przepisane leki na infekcje. A także na USG wyszło, że prawy jajnik ma wymiary: 30x20 mm, a lewy jajnik ma wymiary: 17x10 mm. Nie było widać żadnego pęcherzyka owulacji. Ginekolog stwierdziła, że owulacja już musiała być. Badanie było wykonywane w 17 dniu cyklu. Cykle mam 28 dniowe czasami są nieregularne i wynoszą 6 dni. Moje pytanie jest następujące: Dlaczego jeden jajnik jest większy od drugiego, czy to jest normalne, czy to jest jakaś informacja do niepokoju? Bardzo proszę o odpowiedź.

Sytuacja wymaga na pewno kontroli w USG. Jajniki powinny być podobnej wielkości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.