Pojawienie się rumienia po ugryzieniu przez kleszcza

Witam. Po pojawieniu się w październiku 2013 r. rumienia lekarz przepisał mi antybiotyk podejrzewając ugryzienie przez kleszcza. Po wybraniu antybiotyku w grudniu 2013 r., 11 stycznia 2014 robiłem badanie borrelia IgG i IgM. Wyniki: IgG 19,4 AU/ml, a IgM 15,5 AU/ml. Kolejne badanie robiłem 25 marca 2014 r. wyniki: IgG 5,0 AU/ml, a IgM 21,6 AU/ml. Co to oznacza, co dalej robić?

Witam. Wynik badania uzależniony jest od tego jaką metoda wykonane było oznaczenie. Konieczna jest konsultacja ze specjalistą chorób zakaźnych.