Czy wyniki badań wskazują, że mógł mnie wcześniej ugryźć jeszcze inny kleszcz?

Witam!! w miesiącu czerwcu ugryzł mnie kleszcz. Miałam rumień lekarka przepisała mi antybiotyk. brałam przez trzy tygodnie. W miesiącu lipcu 31-go zrobiłam test na boleriozę metoda CLIA na analizatorze Liaison. Wyniki miałam następujące: przeciwciała w k. IgG - wynik dodatni 80,02 AU/ml, przeciwciała w kl. IgM wynik ujemny 2,78 AU?ml. Lekarka przepisała mi ponownie antybiotyk Ceroxim 500 też na trzy tygodnie leczenia. Proszę mi odpowiedzieć, czy mógł mnie wcześniej ugryźć jeszcze inny kleszcz? Lekarka powiedziała, że to musiał być inny kleszcz. Ten ostatni został zwalczony antybiotykiem. Podobno wynik dodatni 80,02 w kl. IgG wskazuje na wcześniejsze zakażenie boleriozą. Czy to prawda? Proszę o odpowiedź.

Nie wiem niestety dlaczego otrzymała Pani ponownie leczenie antybiotykiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.