Pojedyncze dodatkowe pobudzenie przedsionkowe

Witam. Opis mojego EKG to: "Rytm zatokowy około 70/min. Oś serca prawidłowa. Pojedyńcze dodatkowe pobudzenie przedsionkowe. PQ-0,14s QT-0,38s. Repolaryzacja komór prawidłowa." Co to oznacza "Pojedyńcze dodatkowe pobudzenie przedsionkowe"? Czy wszystko jest prawidłowe ?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy ile dokładnie ich jest. konieczne jest obejrzenie ekg aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.