Pojedyncze, punktowe zwapnienia w płatach ciemieniowych a silne bóle głowy
Witam. Od maja tego roku mam silne bóle głowy w okolicy potylicy promieniujące w kierunku skroni - prawie codziennie, zawroty głowy, uczucie otępienia. Byłam u neurologa stwierdził migreny . Przepisał leki przeciwmigrenowe oraz TK głowy. Leki nie pomogły, a wyniki TK następujące: Pojedyncze, punktowe zwapnienia w płatach ciemieniowych. Drobne ognisko hipotensyjne u podstawy prawego jądra soczewkowatego. Ponadto bez zmian. Czy zmiany mogą powodować tak silne bóle?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Aby to ocenić należy zinterpretować cały wynik a nie tylko opis. Sugeruję wizytę u neurologa z wynikiem.
Pozdrawiam.