Pojedyncze drobne zwapnienia w gałkach bladych jąder soczewkowatych w wyniku TK a omdlenia i bóle głowy

proszę wyjaśnienie mi wyników TK wizytę mam za miesiąc, ale wolałabym wiedzieć czy wszystko ok. TK robione z powodu omdleń i bólów głowy. Pojedyncze drobne zwapnienia w gałkach bladych jąder soczewkowatych. Pośrodkowo nadsiodłowo obszar o gęstości tłuszczu o wielkości ok.4x3 mm w płaszczyźnie poprzecznej. podejrzenie hipoplazji przedpołączoniowego odcinka tętnicy tylnej mózgu prawej

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od bezpośredniego badania lekarskiego i występujących objawów oraz łącznej analizy wykonanego badanie będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki.