Interpretacja wyników TK głowy 31-latki
Bardzo prosze o interpretacje tk głowy!!!!Struktury wewnątrzczaszkowe względnie symetryczne, bez zmian dających efekt masy, wynaczynień, rozmiękania. 2 okrągłe, sr. ok8 mm., dość dobrze odgraniczone ogniska zwapnień(do128j.H.) symetrycznie na pograniczu gałek bladych i torebek wewnętrznych. Poza tym rysunek gęstości struktur prawidłowy. Przestrzenie płynowe mózgu wąskie. Rowki sklepistosci w gr. normy. Niewielkie zwapnienia jak oponiaki na sklepistości w ok. ciemieniowej.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Radziłbym udać się z wynikiem badania TK głowy do lekarza neurologa w celu konsultacji, ponieważ ostateczna interpretacja należy do neurologa.
Pozdrawiam.