Jak interpretować wynik tomografii komputerowej głowy?

Witam. Proszę o interpretację TK głowy : Struktury mózgowia o prawidłowym rozkładzie gęstości, bez zmian ogniskowych i patologicznych obszarów wzmocnienia kontrastowego. W strukturach głębokich półkuli L mózgu drobne obszary hipodensyjne- najprawdopodobniej poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe. Układ komorowy przeciętnej szerokości, symetryczny, nieprzemieszczony. Bruzdowanie na sklepistości mózgu w granicach prawidłowych. Przewody słuchowe wewnętrzne symetryczne, nieposzerzone. Uwapnione blaszki sklerotyczne w odcinkach wewnątrzczaszkowych tętnic kręgowych.

Wymaga Pani pełnej konsultacji neurologicznej. Konieczna pełna ocena stanu zdrowia i czynników ryzyka; Z opisu TK głowy jak wyżej, do interpretacji klinicznej :"TK głowy : Struktury mózgowia o prawidłowym rozkładzie gęstości, bez zmian ogniskowych i patologicznych obszarów wzmocnienia kontrastowego. W strukturach głębokich półkuli L mózgu drobne obszary hipodensyjne- najprawdopodobniej poszerzone przestrzenie około naczyniowe. Układ komorowy przeciętnej szerokości, symetryczny, nieprzemieszczony. Bruzdowanie na sklepistości mózgu w granicach prawidłowych. Przewody słuchowe wewnętrzne symetryczne, nieposzerzone. Uwapnione blaszki sklerotyczne w odcinkach wewnątrzczaszkowych tętnic kręgowych".
Jak inne schorzenia, ciśnienie, lipidy, glukoza, zwyrodnienia stawów, nadwaga ? Konsultacja z całą dokumentacją
Pozdrawiam i zapraszam