Interpretacja wyników tomografii

Dzień dobry. Moja mama miała robioną tomografię. Dostała pilne skierowanie do neurologa, jednak w związku z koronawirusem nie może tego zrobić. Wklejam opis TK i będę bardzo wdzięczny za pomoc czy musimy się denerwować. "TK głowy bez i ze wzmocnieniem kontrastowym. Po lewej stronie pomiędzy przyśrodkową powierzchnia płata środkowego, a boczna powierzchnia pnia mózgu widoczna jest silnie wzmacniająca się po podaniu środka kontrastowego owalna, dobrze odgraniczona zmiana o wymiarach 21x16mm zawierająca pojedyncze zwapnienia, mogąca odpowiadać oponiakowi. Zmiana ściśle przylega i uciska przednio-boczną powierzchnie pnia mózgu. Wskazana pilna konsultacja neurochirurgiczna. Ogniska naczyniopochodne obustronne w strukturach gładkich. Poza tym półkule mózgowe bez zmian ogniskowych. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Przestrzenie płynowe przymózgowe prawidłowej szerokości. Móżdżek i struktury tylnojamowe zmian nie wykazują. /bez cech krwawienia śródczaszkowego. Możliwy drobny kostniak średnicy 3 mm w lewej zatoce czołowej. Poza tym kości czaszki zmian nie wykazują. Niewielkie zwapnienia w wewnątrzczaszkowych odcinkach tętnic szyjnych wewnętrznych. Hipoplastyczna prawa tętnica kręgowa. Wydłużona lewa tętnica kręgowa." Dziękuję

opisano obecność zmiany - najpewniej oponiaka, nie wiem jakie są objawy pacjentki, trudno mi nakierować na cokolwiek, ale musi wynik ocenić prowadzący pacjentkę neurochirurg/neurolog i zdecydować czy zmianę trzeba szybko usuwać.