Co znaczy wynik tomografii głowy mojego taty?

Witam, odebrałam wynik tomografu głowy mojego taty, trochę się boje , ze cos może być nie tak. Wizyte u lekarza mamy dopiero za 3 tygodnie. Proszę o pomoc w odczytaniu opisu. Mega cisterna magna-wariant rozwojowy. Hipoplastyczna lewa t.kregowa. Stosunkowo wąskie wydają się być poczatkowe odcinki tt tylnych mózgu. Do rozważenia poszerzenie diagnostyki o badanie angioTK tt mózgowych. Drobne zwapnienia w tt mózgowia. Poza tym struktury anatomiczne mózgowia oraz części kostne w wykonanym badaniu bez uchwytnych zmian. Ognisk patologicznych wzmocnienia kontrastowego nie stwierdzono. Zgrubienia błony śluzowej w zachyłku zębodołowym oraz przy ścianie przyśrodkowej prawej zatoki szczękowej. Dodatkowe ujścia zatok szczękowych w scianach przyśrodkowych. Pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych. Dodam, ze tato ma 55 lat.

Opis TK 55 letniego meżczyzny / ? jakie obciązenia, leki, wywiad???/ :" Mega cisterna magna-wariant rozwojowy ? TAKA WRODZONA ODMIANA ANATOMICZNA BUDOWY MÓZGU/ . Hipoplastyczna / wąska / lewa t.kregowa. Stosunkowo wąskie wydają się być poczatkowe odcinki tt tylnych mózgu. Do rozważenia poszerzenie diagnostyki o badanie angioTK tt mózgowych. Drobne zwapnienia w tt mózgowia. Poza tym struktury anatomiczne mózgowia oraz części kostne w wykonanym badaniu bez uchwytnych zmian. Ognisk patologicznych wzmocnienia kontrastowego nie stwierdzono. Zgrubienia błony śluzowej w zachyłku zębodołowym oraz przy ścianie przyśrodkowej prawej zatoki szczękowej. Dodatkowe ujścia zatok szczękowych w scianach przyśrodkowych. Pneumatyzacja małżowin nosowych środkowych. " Badanie TK do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Czy Ojciec pali, leczy się na serce, nadciśnienie, czy ma zawroty głowy ??? Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam