Pokrzywka na skórze a reakcja alergiczna

witam 3 dni temu pojawila sie reakcja alergiczna prawdopodobnie na fairy cytrynowe na ciele mialam pokrzywke a rece mnie swedialy i mialy w niektorych miejscach czerwone plamy od wewnatrz . co poranek byly strasznie spuchniete i obolale bylam u lekarza i przepsal mi tabletki cetirizine jest juz 3 dzien odkad bralam te tabletki i dzisiaj zauwazylam podczas wyprozniania swieza krew o jasnoczerwonym kolorze boje sie bo nie wiem czy powinnam jechac do szpitala prosze o porade

Piotr Pilarski

Najlepiej zgłosić się jeszcze raz do tego samego lekarza na wizytę.

Pozdrawiam.