Pokrzywka w obrębie szyi a odpowiednia terapia

Dzień dobry. Mam taki problem, pojawiła się u mnie wysypka- pokrzywka (są to pojedyncze pryszczyki nieraz dwa obok siebie) ogólnie nie mam ich bardzo dużo i potrzeba czasu aby znikły bez śladu byłam u lekarza dostałam tabletki cleratine które skończyłam brać w 26 .września 2015r. i po paru dniach zaczęły się pojawiać i jeszcze czuje na szyi jakbym miała kołnierz założony a powiększonej nie mam. nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ ale 3 miesiące temu urodziłam dziecko. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, dlatego jedyne co mogę doradzić to kontakt z lekarzme rodzinnym lub dermatologiem.