Pokrzywka na plecach a odpowiednia terapia

Witam od 2 tygodni mam pokrzywkke na plecach brzuchu i dekolcie swędzi piecze byłam u lekarza dostałam zastrzyk i tabletki co robić dziś wzięłam ostatnia a niema poprawy

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się z powrotem do tego lekarza. Warto byłoby zastanowić się nad przyczyną alergii i starać się ją wyeliminować czyli działać przyczynowo.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza poz lub dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmiany i badaniu postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.