Swędzące i bolesne krosty na nogach

Drodzy państwo! Od 3 miesięcy na moich nogach pojawiają się swędzące, bolące, krosty. Mają jasne końcówki z płynem. Czasami znikają, pozostawiają blizny. Potem powstają nowe. Zdarza się, że pojawiają się pojedyncze na brzuchu lub plecach, swędzi mnie też całe ciało. Czy tak objawia się alergia? Nie mam żadnych objawów typu katar. Wyeliminowałam z diety jajka - wcześniej jadłam ich bardzo dużą. Trochę pomogło, ale jednak nie całkowicie. Nie zmieniałam proszków, kosmetyków. Proszę o pomoc!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.