Małe, swędzące krosty na brzuchu oraz plecach

Na brzuchu oraz plecach pojawiły mi się małe swędzące krostki które w ostatnim czasie zamieniły się w bolące i piękące pęcherzyki. Ból nasila się szczególnie nocą. Nie jestem alergikiem, przynamniej nic mi o tym nie wiadomo. To znaczy mam alergie na nikiel ale jak zdarzyło mi się nosić coś co go zawiera to kończyło się na małych krostkach które znikały po kilku dniach. To co mam teraz mam już tygodnia. Nie widać poprawy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam konsultacje dermatologiczna celem oceny zmian i wykonania dodatkowych badań. Pozdrawiam