Policystyczne jajniki a skrzepy podczas miesiączki

Witam. Na ostatniej wizycie u ginekologa stwierdzono u mnie nieznacznie policystyczne jajniki, przez ostatnie dwa miesiące brałam tabl.antykoncepcyjne i przy ostatniej miesiączce miałam skrzepy krwi. Czy jest możliwe,że te jajniki oczyściły się z tych pęcherzyków i podczas okresu wychodziły jako skrzepy krwi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.