Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Policystyczność jajników i niedoczynność tarczycy a planowanie ciąży

Byłam u lekarza diagnoza policystycznosc jajników i Niedoczynnośc tarczycy. Staranie sie o dziecko graniczy z cudem lub zostaje invitro... Błagam o pomoc! Jakie pozycje sa najlepsze i najskuteczniejsze by zajść w ciąże... Jak wyglada zabieg on vitro (ale nie chce linka do strony tylko prostymi słowami to opisać) jakie sa jego szanse na powodzenie? Mam juz jedno dziecko dlaczego dopiero teraz to wykryto???? Pierwsze dziecko za pierwszym razem wyszła a teraz? Czy lekarz moze sie mylić?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Podróż samolotem w czasie ciąży

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem? A jeśli tak to, w którym trymestrze jest to najbezpieczniejsze? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/zaplodnienie-in-vitro znajdzie Pani artykuł napisany naprawdę bardzo prostym i zrozumiałym językiem. Wystarczy go przeczytać. To, że ma Pani już jedno dziecko, nie wyklucza, że dopiero teraz Pani zachorowała - zarówno na jedną jak i na drugą chorobę. Ryzyko pomyłki lekarza jest niewielkie. Jeśli jednak nie ufa Pani lekarzowi prowadzącemu, proszę skonsultować się z innym specjalistą.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy