Polineuropatie i obecność w surowicy przeciwciał ANA

dziendobry,stwierdzili u mnie polineuropatie oraz obecnosc w surowicy przeciwcia� ANA. mam 28 lat i si� boj� a na wizyt� musz� czeka� ok.6 miesi�cy,niewiadomo sk�d to si� wzie�o,lekarz w szpitalu powiedzia� mi �e musz� i�� do neurologa lub reumatologa i zobacz� co dalej,jestem w kropce,prosz� mi wyt�umaczy� o co tu chodzi,bo si� boj� czy to zagra�a �yciu albo pe�nosprawno�ci,u mnie w rodzinie par� os�b cierpi na zanik mi�ni mniejszy lub wi�kszy.s�ysza�am �e REZONMED pomaga w levczeniu polineuropatii,dzi�kuj� i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna być Pani pod stałą opieką lekarza neurologa. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania oraz zostanie wdrożone leczenie.