Krwawienie w przerwie po stosowaniu Regulonu

Witam. Bior� od prawie roku tabletki Regulon. Mia�am siedmiodniow� przerw� podczas kt�rej wyst�pi�o krawawienie. Dzisiaj jest pi�tek, pomyli�y mi si� dni i zacz�am nowy blister dzi� zamiast jutro (w sobot�). Pr�bowa�am zaraz po po�kni�ciu wywo�a� odruch wymiotny, ale skoczy�o si� na tym, �e wr�ci� mi si� jedynie ostatni gryz kanapki. Nie by�y to wymioty/ wi�c nie wiem czy mam bra� kolejn� tabletk�. Prosz� o rad�

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Kolejną tabletkę proszę przyjąć zgodnie z planem w sobotę.