Polip i nawracająca chrypa u 57-latka

Szukam bardzo dobrego specjalisty w Warszawie. Mój mąż ma 57 lat, ma nawracającą chrypę . Zrobiono mu zdjęcie w krtani opis rozpoznanie : Polip ? - NALECYM/SICSOY (Zdjęcie w załączeniu). Prosiłabym o informacje.

Witam serdecznie. Proponuje skorzystać z naszej strony internetowej WWW . Znajduje się tu wyszukiwarka lekarzy z danego regionu.