Polip małżowiny nosowej

witam tak jak pisałem wcześniej mam polipa małżowiny nosowej dolnej lewej krzywą przegrodę i zapełniona zatokę klinowa lewa dostałem antybiotyki 2x+encorton i fonipos i antybiotyki się skończyły tylko został fonipos a objawy nadal są ból głowy i uczucie ciągnięcia lewej strony aż do ucha i nieraz krwawienie z nosa i ogólne rozbicie nieraz nawet się czuje że zaraz padnę na ulicy :( lecz termin operacji na tego polipa i przegrody dopiero 21.10.15 i moje pytanie jest jak normalnie żyć do tego czas

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety do czasu operacji konieczne jest leczenie objawowe, takiejak do tej pory. Proszę starać przyspieszyć termin zabiegu. Pozdrawiam

Nie ma polipów małżowiny nosowej dolnej!polipy zatok nie bolą. Chłopie. Jak oddychasz nosem?. Idź też do neurologa też, może to coś innego? Pokaż TK zatok! Wyślij na maila. konstantyd@poczta.onet.pl