Polipowate fragmenty endometrium z obrazami rozrostu gruczołowego w wyniku badania histopatologicznego

Witaj mój wynik badań hist.brzmi materiał wykonany z jamy macicy .treść wyniku polipowate fragmenty endometrium z obrazami rozrostu gruczołowego , bez cech atypii. Pomocy co to oznacza
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis wskazuje na występowanie zmian łagodnych. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.