Polipowate zgrubienie błony śluzowej w wyniku TK głowy
w wyniku tk glowy wyszlo mi ze mam polipowate zgrubienie blony sluzowej śr 7 mm w obrebie prawej zatoki klinowej i podejrzenie pogrubienie sluzowki w zatoce szczekowej prawej oraz pogrubiala blona sluzowa w sitowiu obustronnie. co to moze oznaczac prosze o odpowiedz

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Witam! Opisane zmiany związane są z pewną predyspozycją do występowania zapalenia zatok. Mogą jednak występować również u całkowicie zdrowych osób, bez jakichkolwiek objawów klinicznych.