Polipy na jelicie grubymi krew z odbytu

Witam,moja babcia ma 88 lat i od kilku lat ma polipy na jelicie grubym,miala przerwe teraz dwu letnia i znowu daly sie we znaki.krwawi z odbytu,nie chce by zawiozla ja na pogotowie,dalam jej cyklonamine .mam nadzieje ze to zatrzyma krwawienie i nie zaszkodze jej tym,a jutro udam sie z nia do lekarza,jezeli nie to jeszcze dzis wsadze (choc waga babci 120kg,ja 67) ja do auta i zawioze.wiem ze powinnam to zrobic.pozdrawiam.

Witam serdecznie. Oczywiście w takiej sytuacji bezwzględnie należy przekonać Pani Babcię o celowości hospitalizacji. Krwawiące zmiany w jelitach mogą prowadzić do niedokrwistości.