Położenie główkowe podłużne dziecka
witam jestem w 37 tyg ciazy, czy jezeli podczas usg widoczny jest nsek dziecka tzn ze jest ułozone twarzyczkowo? czy poród w takim połozeniu jest bezpieczny? (położenie główkowe podłużne) z góry dziekuje za odp asia

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
nie to nie jest jednoznacznie ułożeniem twarzyczkowym, położenie dziecka jest jak najbardziej prawidłowe.