Półpasiec na oku u 5-latka

Dzień dobry proszę o pomoc .mój synuś ma 5 lat i ciągle mu powraca półpasiec na oku nie wiemy co już robić lekarze u nas nie są w stanie mu pomóc zawsze dostaje hewiran i na jakiś czas jest sp[okuj ale ciągle powraca prosze o pomoc. DZIEKUJE

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to schorzenie, które ma tendencję do nawracania. Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.