Bezobjawowe zapalenie płuc u 19-latka

Witam dzisiaj sie dowiedzialem ze mam zapalenie pluc ale te bezobajwowe czyli bez bulu glowy itd ale łamią mnie kości.strasznie mocno bolą. mam antybiotyk co musze robic zeby nie pogorszylo mi sie i jakie są powikłania ? dziękuje :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się ściśle do zaleceń lekarza prowadzącego. Przestrzeganie zaleceń w dużej mierze zredukuje możliwość wystąpienia powikłań.