Stosowanie olejków na zaczerwienienie penisa a szanse na wyleczenie

klebsiela ecoli candida albicans i enterococcus f. na zoladziu to wszystko iteraz tak bralem flumycon bedicort mam antybiogram srednio wrazliwe gentamycyna na bakterie mam dalej zaczerwienie i piecze podczas oddawania moczu tylko neomecyna z antybiogramu jest r ze oporna a reszte mikonazol klotrimazol itd ok co robic zeby sie tego pozbyc kupilem olejek kokosowy smaruje drugi dzien mam olejek z drzewa herbacianego posmarowalem raz ale tak pieklo ze przestałem czy są szanse sie wyleczyc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają kompleksowego leczenia. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie. Próby samodzielnego leczenia niesprawdzonymi preparatami mogą skutkować wystąpieniem powikłań.