Leczenie kanałowe i zakładanie koron

ile po kanalowym leczeniu srednio moze zab wytrzymac lat /górn 4 rka /-prochnica tez moze toczyc- czy co pare lat zmieniac te korony i placic za nie? /ile razy trzeba robic wycisk pod korone - czy do skutku? az bedzie dobra ? jestem po naprawie zeba po peknieciu fragmentu oslony korony 3,5 r od leczenia kanalowego - drugi raz mam tymczasowke /wycisk zle wyszedl;/. Po ilu tych zabiega średnio zab nie bedzie kwalifikowac sie wogule do leczenia /pekniecie korony /oslony/ tymczasowki wyciski itd /?

Na pewno konieczne są regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym.